Restaurace

Naše restaurace s kapacitou 30 míst a dalších 20 v letních měsících na terase, nabízí příjemné posezení nejen hostům pensionu, ale také ostatním návštěvníkům Rokytnice nad Jizerou. Pohostíme Vás dobře načepovaným pivem a čerstvě navařeným domácím jídlem. V naší restauraci se přikláníme k domácím a tradičním postupům. Vaříme vše jen z čerstvých surovin, vyhýbáme se umělým dochucovadlům. O pivo pečujeme s velkou pozorností, proto zůstává čerstvé až do posledního loku.

Přijďte ochutnat třeba naši vyhlášenou česnekovou polévku, speciality z grilu, zvěřinové pochoutky, klasickou českou kuchyni, v letních měsících nabídku různých zeleninových salátů a v neposlední řadě i s láskou dělané domácí dezerty.

Hlavní dominantou restaurace je velký krb, který navodí příjemné posezení a vytváří hlavně v zimním období atmosféru domácí pohody.

V létě je otevřena letní terasa za domem s výhledem do zahrady. V zahradě se nachází soukromé dětské hřiště, které je k dispozici jak návštěvníkům restaurace, tak hostům našeho pensionu. Na hřišti najdete například, pískoviště, trampolínu, houpačky, minigolf, zahradní šachy, ruské kuželky, člověče nezlob se, zahradní piškvorky, skákacího panáka a mnoho dalších aktivit a vyžití pro vaše ratolesti.

Restaurace ve spojení s pensionem nabízí možnosti pořádání rodinných oslav, svateb, firemních akcí, školení apod.

EET tržby: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávájící povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.